Перша позика
під 0.01%

Без прихованих комісій та платежів

Сума позики:

Заповніть анкету на сайті

01

Дочекайтеся схвалення заявки

02

Отримайте гроші зручним способом

03

Способи отримання позики

Visa, MasterCard

Чому ми?

Ми допомагаємо з мікрокредитом навіть із поганою кредитною історією, тому 4 з 5 клієнтів повертаються до нас

Ваші дані надійно захищені й ніколи не підуть третім особам без вашої згоди
Ми не передзвонюємо та не вимагаємо фото з паспортом — достатньо анкети
Не перевіряємо вашу кредитну історію — працюємо на довірі

Позика онлайн на карту

Кредитні продукти давно і міцно увійшли в життя сучасної людини, не існує жодного громадянина нашої країни, який хоча б раз не звертався до фінансових установ. Повсюдна цифровізація значно полегшує процес оформлення договору, адже зараз ознайомитися з умовами, розрахувати графік платежів і дізнатися орієнтовну суму кредиту, який буде схвалений, можна в онлайн-режимі, для цього достатньо лише зайти на сайт профільної організації та ввести необхідну інформацію.

Попри величезну кількість державних і комерційних організацій, далеко не кожна людина готова звертатися в банк, проходити тривалу процедуру верифікації та збору великого пакета документів. На сучасному ринку фінансових послуг представлено безліч мікрокредитних компаній, які готові в стислі терміни і за мінімальної кількості документів видати на невеликий термін потрібну суму.

Затримка зарплати на роботі, оплата непередбачених медичних витрат, поломка дорогої техніки, незапланована поїздка – в будь-якій з подібних ситуацій звернення в МФО заощадить не тільки дорогоцінний час на вирішення термінового питання, а й нерви на проходження бюрократичних процедур і отримання повного пакета документації для оформлення банківської позики.

Мікрокредит має низку переваг порівняно з класичними банківськими продуктами, а також позбавляє від необхідності позичати гроші у друзів і знайомих, якщо немає сформованої фінансової подушки. Раніше послуга не користувалася особливою популярністю через побоювання користувачів потрапити в сумнівну ситуацію і переплатити завищені відсотки, але зараз діяльність подібних організацій регламентується низкою законопроєктів, а чіткі та прозорі умови співпраці не залишають місця для обману клієнта. Позика онлайн доступна з будь-якої точки країни цілодобово, достатньо мати при собі паспорт і банківську карту для зарахування грошей. Але за всієї удаваної доступності важливо розуміти відповідальність і суворо дотримуватися умов договору.

Зміст:

  1. Критерії вибору кредитора: на що звернути увагу
  2. Хто може отримати гроші
  3. Основні причини відхилення заявки
  4. Як порахувати відсотки за кредитом
  5. Доступні способи отримання кредиту
  6. Чи можна продовжити зобов’язання

Критерії вибору кредитора: на що звернути увагу

Попри величезну конкуренцію у сфері мікрофінансових позик, важливо зберегти тверезий підхід і ретельно підійти до вибору компанії. Співпраця з недобросовісним кредитором може призвести не тільки до штрафів і несправедливо нарахованої пені, а й до настирливих дзвінків співробітників родичам і колегам, передачі ваших контактів колекторським компаніям. Перед оформленням позики необхідно ретельно вивчити пропозиції і вибрати організацію, що заслуговує на довіру. Примітно, що більшість МФО пропонують приблизно однакові умови видачі грошей. Під час вибору компанії варто звернути увагу на такі аспекти, які можуть стати підставою для рішення про співпрацю:

  • відповідність організації законодавчим вимогам у сфері регулювання мікрокредитування. МФО повинна мати ліцензію, оформлену згідно з чинним законодавством, цей документ знадобиться у разі виникнення спірної ситуації та забезпечить правове регулювання майнових спорів;
  • вимоги до клієнтів. Зазвичай для отримання позики достатньо мінімального набору документів – паспорта та коду, але часто компанія запитує дані про рівень доходу, наявність стабільної роботи, рухомого або нерухомого майна. Якщо такі вимоги відсутні, це привід задуматися про благонадійність компанії;
  • захист персональних даних користувачів. У сучасному світі чутлива інформація є однією з основних цінностей, а мікрофінансові установи акумулюють у собі дані мільйонів користувачів. Стандарти захисту конфіденційної інформації для фінансового сектору регламентуються законодавством, якщо компанія їх дотримується, то дані з сайту передаватимуться за захищеними протоколами. Форма для введення даних банківських карток також має бути захищена капчею і двофакторною аутентифікацією;
  • ставлення до користувачів і клієнтоорієнтованість. Зазвичай про це можна судити за якістю технічної підтримки, куди можна звернутися в разі виникнення складнощів з оформленням кредиту. У компанії, що поважає себе, обов’язково мають бути кілька способів зв’язку з операторами телефоном, через соцмережі та всі популярні месенджери, а час відповіді співробітника не перевищувати пів години.

Варто зазначити, що не варто надавати занадто великого значення відгукам на різних майданчиках. Здебільшого негатив виходить від клієнтів, які порушили умови договору, не виплатили гроші або виплатили невчасно, за що отримали цілком обґрунтований штраф.

Хто може отримати гроші

Величезна конкуренція у фінансовій сфері змушує мікрофінансові компанії максимально полегшувати для користувача оформлення позики і знижує вимоги до клієнтів. Порівняно з банком МФО висуває мінімум умов для укладення договору про співпрацю:

  • вік. Нижня межа для отримання кредиту – 18 років, а верхня – 60-65 років. На відміну від банків, де отримати гроші в більшості випадків можна з 21 до 55 років, МФО із задоволенням кредитують студентів і пенсіонерів;
  • наявність посвідчення особи з фотографією – внутрішній або закордонний паспорт. Бажано також мати ІПН або додатковий документ (водійське посвідчення) для спрощення верифікації, тоді ймовірність ухвалення позитивного рішення буде вищою;
  • банківська картка. Позика зараховується на картку будь-якого українського банку, погасити платіж можна так само за допомогою банківського переказу. Важливо, щоб картку було оформлено на ім’я позичальника, інакше заявку буде відхилено системою автоматично.

Решта вимог, які можуть бути вказані в умовах, не є обов’язковими, але їх виконання може вплинути на рішення про видачу грошей. Кредитор хоче бути впевненим у поверненні власних коштів, тому важливо підтвердити свою платоспроможність. Офіційне працевлаштування, “біла” зарплата, контакти колег, які можуть підтвердити факт спільної роботи – вагомі аргументи під час розгляду заявки.

Хоч більшість МФО і заявляють, що видають гроші навіть із поганою кредитною історією, за фактом це не завжди так. Компанія має доступ до кредитних історій своїх потенційних клієнтів, де видно факти нарахування штрафів і злісного ухилення від зобов’язань. Разова ситуація може не вплинути на рішення суттєво, а ось кілька фактів говорять про безвідповідальність клієнта та його нездатність розпоряджатися своїми фінансами.

Законодавча база ринку онлайн-кредитів

Чинним законодавством регламентуються відносини між мікрокредитною компанією та клієнтом, а в разі виникнення спірних ситуацій справу буде передано до суду. Користувач зобов’язується неухильно дотримуватися умов договору, а кредитор повинен нараховувати відсотки в чітко встановленому порядку, не вищі за визначену межу.

Особливості позик на картку: сума, строк, процентні ставки

Онлайн позика на картку – вигідний фінансовий продукт, який здатний виручити в складній ситуації без зайвої тяганини з документами. Але для того, щоб він приніс тільки користь, необхідно користуватися мікрокредитом за призначенням. Основне завдання такої позики – швидко закрити тимчасову прогалину в бюджеті, покрити непередбачувані витрати, тобто, оплатити якусь невелику суму. Продукт не розрахований на довгий термін користування і велику суму, оскільки відсотки в цьому випадку можуть у кілька разів перевищувати тіло кредиту. Позика на карту не підійде для купівлі автомобіля, житла або взяття грошей на відкриття бізнесу, зате буде оптимальним рішенням, якщо затримали зарплату або потрібно погасити терміновий платіж.

Переважна більшість МФО пропонують гроші на термін від кількох до 50-60 днів, середній термін користування кредитом не перевищує 2-4 тижні. Зазвичай процентна ставка становить 1-2,5% на день, але для нових клієнтів часто діє знижена ціна від 0,01%, щоправда, тільки на першу позику. Багато компаній проводять акційні розіграші, призом у яких є списання частини відсотків за користування, для цього необхідно постійно стежити за актуальними новинами організації та активно користуватися її послугами.

Сума позики залежить від компанії, в якій оформляється договір, зазвичай це невеликий кредит від кількох тисяч до кількох десятків тисяч. Вперше новому клієнту схвалять невелику суму, оскільки історія співпраці відсутня і рейтинг клієнта в системі не сформований. При постійному користуванні послугами компанії і суворому дотриманні графіка платежів та інших умов МФО буде схвалювати все більші суми у зв’язку з підвищенням довіри.

Основні причини відхилення заявки

Хоч мікрофінансові організації і позиціонують свої продукти як безвідмовні кредити, на ділі заявку все ж можуть відхилити. Існує кілька основних причин для відмови:

  • відсутність деяких документів. Хоч під час оформлення необхідний мінімальний пакет паперів, поставитися до цієї вимоги варто досить серйозно. Якщо ви випадково забудете прикріпити сторінку паспорта з пропискою або ІПН, система автоматично розпізнає це як помилку і відхилить заявку;
  • помилка під час заповнення форми на сайті. Помилка в одній цифрі, друкарська помилка в імені або прізвищі – часта причина відмови в оформленні кредиту на картку, адже дані не звіряються в ручному режимі з прикріпленими сканами документів, а запит робиться на державні реєстри, і в разі невідповідності даних система відхиляє заявку автоматично;
  • надання неправдивих даних про себе. Необхідно розуміти, що така інформація, як оформлене на заявника майно, місце роботи, рівень доходу, наявність активних або закритих кредитів у банках, легко перевірити, всі ці дані доступні з державних реєстрів. Викривши клієнта у брехні, МФО оцінить це як фактор неблагонадійності платника;
  • використання чужої банківської картки. Спроба отримати гроші на картку родичів або знайомих – ще одна часта причина відмови, компанія робить запит на банк, в якому підтверджують або спростовують інформацію про власника картки.

Як порахувати відсотки за кредитом

Для розрахунку суми, яку необхідно сплатити за користування кредитними коштами, можна скористатися кредитним калькулятором, який є практично на кожному сайті МФО. Для цього необхідно ввести бажану суму і термін, на який оформляється позика, а калькулятор розрахує переплату відповідно до чинної процентної ставки.

За бажання порахувати кінцеву суму до сплати можна і самостійно. Для цього використовується формула:

Сума кредиту х процентна ставка/100 х кількість днів = сума переплати.

Наприклад, ви берете кредит на 5000 гривень під 1% на день на місяць:

5000 х 1/100 х 30 = 1500 гривень.

Таким чином, після закінчення місяця необхідно буде повернути тіло кредиту + нараховані відсотки, тобто 5000 + 1500 = 6500 гривень. Зазначимо, що запропонований варіант розрахунків стосується звичайної процентної ставки. Іноді МФО проводять акції та пропонують своїм клієнтам як виграш або промокод списання частини відсотків, таким чином можна заощадити на послугах кредитування.

Доступні способи отримання кредиту

Онлайн позика – зручний і сучасний фінансовий інструмент, який дає змогу отримати гроші буквально за 10-15 хвилин без відвідування офісу компанії переказом прямо на банківську картку. Для отримання грошей достатньо мати під рукою вихід в Інтернет, документи, що засвідчують особу, і банківську карту. Під час оформлення заявки необхідно вказати дані пластикової картки, яку використовуватимуть для зарахування грошей. Якщо у компанії є наземні офіси, можна оформити заявку онлайн, і підійти в офіс самостійно для отримання готівки. Такий спосіб підходить для людей, у яких з тих чи інших причин немає відкритого банківського рахунку.

Повернути гроші також можна кількома способами:

  • переказом з картки на картку;
  • оплатою за реквізитами в касі будь-якого банку;
  • через термінал самообслуговування;
  • у касі наземного офісу МФО.

Доступні способи погашення позики можна подивитися на сайті конкретної організації. Варто враховувати, що гроші можуть зараховуватися до трьох банківських днів, тому краще сплатити кредит хоча б за 1-2 дні.

Відповідальність за непогашену позику

Раніше існувала думка, що мікрокредити можна не платити, оскільки не існує закону, який би регулював такі відносини. У сучасному світі існує низка законопроєктів, які зобов’язують клієнтів суворо дотримуватися умов договору, тому під час співпраці з МФО необхідно уважно вивчати документи. У разі недотримання умов порушника можуть очікувати такі санкції:

  • штраф, сума якого залежить від величини кредиту;
  • пеня – підвищена процентна ставка порівняно з поточною, нараховується на тіло позики за кожен прострочений день;
  • зіпсована кредитна історія. Інформацію про недотримання умов кредитування передають до бюро кредитних історій, її використовують для формування рейтингу, погана історія з великою часткою ймовірності стане причиною для відмови від співпраці з банками в разі оформлення кредиту на квартиру, машину або особисті потреби;
  • передача даних неплатника колекторській компанії, такий крок загрожує настирливими дзвінками і навіть візитами співробітників, інформуванням родичів і колег, спробами змусити клієнта погасити позику за допомогою погроз;
  • звернення до суду.

Якщо виникли непередбачувані обставини, через які не виходить вчасно погасити кредит, краще зв’язатися з менеджером мікрофінансової компанії та попросити допомоги у виборі оптимального способу вирішення ситуації.

Чи можна продовжити зобов’язання

Деякі мікрофінансові установи дають можливість продовження терміну користування кредитними грошима, дізнатися про цю послугу можна на офіційному сайті або в оператора. Пролонгація підійде в тому разі, якщо погасити платіж повністю вчасно не виходить. При цьому продовження не псує кредитну історію і не призводить до нарахування пені. Зазвичай послуга доступна тільки постійним клієнтам, скористатися нею під час першої позики неможливо.

    500+

    клієнтів на день

    30+

    партнерів

    200 тис.

    заявок опрацьовано

    Швидке оформлення, підбір і схвалення, гроші отримала день у день!

    Іванна

    Не раз доводилося користуватися, все швидко, без проблем, чудовий сервіс!

    Дмитро

    Не вистачило грошей на подарунок, довелося скористатися сервісом. Без проблем підібрав мікрокредит, усе швидко, дружина задоволена.

    Влад

    Довго шукав надійний, швидкий сервіс з підбору мікрокредитів, часто користуюся, дякую!

    Данило

    Несподівано скоротили на роботі, і терміново знадобилися гроші. Того ж дня без проблем підібрала позику і отримала гроші.

    Валерія

    Запитання-відповіді

    ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

    Заповніть анкету, отримайте схвалення, виберіть кредит, отримайте гроші обраним способом.

    ЯК ПОГАСИТИ МІКРОКРЕДИТ?

    Ви можете погасити мікрокредит готівкою, платежем з банківської картки, банківським переказом.

    ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ?

    Позику Ви можете отримати на картку або готівкою після схвалення заявки.

    ЯК ПІДІБРАТИ МІКРОКРЕДИТ?

    Виберіть підходящий варіант зі списку, перейдіть на сайт МФО і дотримуйтесь інструкцій на сайті.

    ГЕОГРАФІЯ СЕРВІСУ?

    Працюємо на всій території України крім тимчасово окупованих територій.