Перша позика
під 0.01%

Без прихованих комісій та платежів

Сума позики:

Заповніть анкету на сайті

01

Дочекайтеся схвалення заявки

02

Отримайте гроші зручним способом

03

Способи отримання позики

Visa, MasterCard

Чому ми?

Ми допомагаємо з мікрокредитом навіть із поганою кредитною історією, тому 4 з 5 клієнтів повертаються до нас

Ваші дані надійно захищені й ніколи не підуть третім особам без вашої згоди
Ми не передзвонюємо та не вимагаємо фото з паспортом — достатньо анкети
Не перевіряємо вашу кредитну історію — працюємо на довірі

Кредит 24/7

Темп життя сучасної людини стрімкий, немає можливості збирати гроші, відкладаючи момент виконання бажання. Часом зволікання загрожує серйозними наслідками, коли йдеться про необхідність оплатити діагностику, лікування, освіту або погасити заподіяну шкоду. Прекрасним способом насолоджуватися моментом і отримувати задоволення тут і зараз є кредити.

Сьогодні ця сфера настільки розвинена, що практично будь-хто може отримати кредит 24/7 онлайн на карту без будь-яких складнощів. Швидше і простіше звернутися в мікрофінансову організацію, оскільки:

 • рішення приймається набагато швидше, ніж у банку;
 • не потрібно документально підтверджувати свою платоспроможність;
 • вимоги до позичальника мінімальні;
 • лояльне ставлення до осіб з поганою кредитною історією.

Відмови за такими зверненнями трапляються вкрай рідко, і клієнт має право претендувати на зарахування потрібної йому суми на карту протягом декількох хвилин. При цьому доступно залишити заявку на позику 24/7 і отримати гроші незалежно від часу доби і дати.

Зміст:

 1. Як не помилитися з вибором кредитора
 2. Кому МФО видають позики
 3. Правовий аспект швидких кредитів
 4. Коли МФО відхиляє заявку
 5. Механізм отримання грошей
 6. Чи можливо пролонгувати позику

Як не помилитися з вибором кредитора

Якщо рішення взяти гроші в борг ухвалено, як би не тиснули обставини і терміни, слід трохи часу витратити на аналіз пропозицій від потенційних кредиторів. Варіантів багато, вони різняться за багатьма аспектами, але, насамперед, слід звертати увагу на 3 моменти:

 1. На який термін готові позичити гроші?
 2. Який максимальний розмір суми?
 3. Розмір винагороди, яку в підсумку доведеться виплатити за користування грошима (відсоткова ставка, внесок за розгляд заявки, штраф за дострокове погашення, страховка, комісія і т.д.).

Якщо перші два пункти з’ясувати не складає труднощів, то третій якраз і таїть у собі основну небезпеку. Річ у тім, що, розв’язавши свою проблему поспіхом, запросто можна в майбутньому зіткнутися з набагато серйознішими фінансовими питаннями та отримати непідйомний борг з усіма наслідками, що випливають з цього, у вигляді зіпсованої кредитної історії, накладення арешту на майно й обмеження у виїзді за кордон.

Цілком реально отримати вигідний кредит 24/7 без відмови, якщо при виборі кредитора звернути увагу на:

 • легальність діяльності організації, якщо МФО працює офіційно і має ліцензую НБУ, її діяльність жорстко регламентована законом. Одна ця обставина вже потужний гарант від кабальних умов;
 • рейтинг і репутація МФО, з чим запросто можна ознайомиться в мережі, вивчивши відгуки клієнтів або звернутися до спеціалізованих ресурсів, де представлена інформація про судові тяжби за участю юридичної особи;
 • чи є у відкритому доступі типовий договір і, якщо так, то наскільки прозорі, зрозумілі й однозначні використані в ньому формулювання;
 • чи представлена в мережі контактна інформація про потенційного кредитора і наскільки вона актуальна. Зокрема, можна попередньо зв’язатися з ним телефоном, зокрема, щоб поставити запитання щодо умов позики;
 • наявність або відсутність варіантів пролонгування позики без негативних наслідків для клієнта. Переважна більшість людей щиро планують повернути борг вчасно, але життя приховує безліч несподіванок і краще бути готовим до будь-яких, навіть найнесприятливіших варіантів розвитку подій;
 • тривалість існування МФО на ринку фінансових послуг, немає нічого поганого в тому, щоб узяти в борг у нещодавно заснованій фірмі, але, якщо про неї зовсім немає відомостей, а дата реєстрації підозріло свіжа, варто щонайменше задуматися.

Для зручності та прискорення пошуку відомостей найкраще скористатися агрегатором кредитних пропозицій, адже в основі пошукових фільтрів уже закладено всі важливі алгоритми, і великий пласт невигідних, небезпечних або сумнівних пропозицій навіть не попадеться на очі зацікавленій у підборі позики людині. Як показує практика, щоб отримати позику гарантовано, варто подати заявку відразу в кілька організацій.

Кому МФО видають позики

Клієнт, який претендує на отримання онлайн позики, має бути на дату звернення не молодшим за 18, а на дату повернення боргу – не старшим за 70 років. Також необхідно бути громадянином України і мати документ, що засвідчує особу, а також реєстрацію. Для безпосереднього отримання грошових коштів клієнту знадобиться банківська картка, абсолютно будь-якої платіжної системи, але емітована суворо на його ім’я і діюча. При цьому принципово важливо, щоб позичальник був повністю дієздатний і не мав у цьому аспекті жодних обмежень.

Під час звернення потрібно повідомити свої дані для зв’язку, тому заздалегідь слід визначитися, який номер телефону, адресу електронної пошти тощо реквізити клієнт готовий повідомити. Зрозуміло, ці відомості обов’язково мають бути справжніми і доступними особі. Інших вимог не пред’являється, через що отримати позику цілком реально, будучи пенсіонером, інвалідом, перебуваючи в декреті, або офіційно не працюючи.

Навіть маючи погану кредитну історію, заборгованість або досвід примусового стягнення боргу, цілком можна звернутися за швидкою позикою. Ці обставини не стануть причиною відмови, на відміну від ситуації звернення до банку, де в такого клієнта немає жодного шансу.

Правовий аспект швидких кредитів

Діяльність мікрофінансових організацій перебуває в правовому полі. Кожна така установа має ліцензію Нацбанку і на неї поширюються всі передбачені офіційно прийнятими в країні нормативно-правовими актами обмеження і норми. Законом не заборонено видавати позику в режимі онлайн на карту, без перевірки платоспроможності клієнта. Цей аспект входить у зону ризику самої організації, де, на відміну від банків, діє інший підхід і тому вимоги набагато лояльніші.

Швидкість ухвалення рішення і доступність грошей ніяк не позбавляють людину можливості претендувати на правовий захист з боку держави в разі спірних ситуацій. Якщо має місце порушення цивільних прав, особа завжди зможе подати скаргу на дії кредитора до:

 • поліції;
 • органів прокуратури;
 • НБУ.

У всіх без винятку випадках скарга буде розглянута у встановлений законом термін і за нею буде прийнято об’єктивне, засноване на чинному законодавстві рішення. Так, зокрема, варто пам’ятати, що кабальні угоди заборонені, граничний розмір відсоткової ставки зафіксовано жорстко, а діяльність колекторів також чітко регламентована.

На яких умовах видаються онлайн кредити

Сьогодні онлайн кредит 24/7 без відмови може отримати будь-яка особа, яка відповідає базовим вимогам віку та громадянства. Відбувається це дійсно швидко, за винятком першого звернення, коли деякий час забирає процедура реєстрації та внесення персональних відомостей.

Далі залишиться тільки визначитися з бажаною сумою і терміном її повернення. На цьому етапі слід ще раз добре зважити свої можливості, щоб не потрапити у скрутну ситуацію. Іноді є сенс взяти гроші на максимально можливий термін, і просто закрити борг раніше, ніж переоцінити свої ресурси та в потрібну дату не мати у своєму розпорядженні грошей.

Умови, на яких МФО позичає грошима гранично прості:

 1. Усі повідомлені відомості правдиві й актуальні. Це означає, що паспортні дані мають бути справжніми, банківська картка випущена на заявника і мати запас терміну дії, а номер телефону не заблокований;
 2. Позичальнику від 18 до 70 років, і він не обмежений у дієздатності;
 3. Запитувана сума і термін користування грошима не перевищують ліміти МФО.

Немає потреби надавати довідку про доходи, підтверджувати їхнє джерело, відвідувати офіс для підписання договору на паперовому носії або передавати третім особам оригінал паспорта. Розгляд заявки рідко займає більше 20 хвилин, а після схвалення гроші переказують на картрахунок клієнт миттєво і ними одразу ж можна користуватися на свій розсуд.

Коли МФО відхиляє заявку

Специфіка кредитної політики всіх, без винятку банків, така, що відмови у видачі коштів відбуваються дуже часто. Коментарів з цього приводу клієнт не отримує, причини відмови йому не роз’яснюють і яким чином відбувається оцінка його надійності як кредитоотримувача не відомо. Як показує практика, банк з високою ймовірністю відмовить у кредиті, якщо в особи, яка звернулася:

 • немає офіційного місця роботи;
 • малий дохід;
 • стаж менше 3 місяців на одному місці;
 • є на утриманні інші особи;
 • період декретної відпустки;
 • передпенсійний або пенсійний вік;
 • серйозні захворювання та інвалідність;
 • немає майна, на яке в разі заборгованості можна було б звернути стягнення (нерухомість, автомобіль, вклади);
 • є інші боргові зобов’язання;
 • у минулому допускалися заборгованості при поверненні кредитів;
 • немає досвіду отримання кредиту в принципі;
 • занадто молодий вік, навіть якщо йому 18+.

У мікрофінансових організаціях діють зовсім інші механізми, тут не так суворо оцінюють платоспроможність клієнта і загалом лояльніше ставлення. Людині цілком можуть підказати, що саме вона зробила не так, через що отримала відмову, допомогти усунути недоліки в заявці або проконсультувати щодо того, які дії треба зробити, щоб отримати схвалення.

Відмовити в наданні грошей МФО теж може, якщо:

 • позичальник повідомив про себе недостовірну інформацію, підтвердив особу чужим документом;
 • картку, реквізити якої повідомив позичальник, випущено на іншу особу або вона не є активною;
 • вимоги до позичальника не виконано (вік, громадянство, дієздатність);
 • розпочато процедуру банкрутства фізичної особи;
 • у заявника є непогашена заборгованість, термін за якою перевищує рік і її розмір великий.

При тому, навіть у найскладнішій ситуації клієнту постараються піти на зустріч і знайти можливість позичити йому гроші. Терміновість розгляду заявки не виключає людяність.

Алгоритм розрахунку відсотків, що підлягають сплаті

Діяльність МФО все більше стає підпорядкованою жорстким нормативним регламентам з боку держави в особі НБУ.

Розрахувати суму своїх виплат дуже просто. Так, якщо особа бере в борг 10 000 гривень на 2 тижні, під 0,8% на день, їй доведеться повернути кредитору 11 120 гривень.

10000(0,8*100%)14+10000=11 120

Таким чином, переплата складе всього лише 1 120 гривень.

Механізм отримання грошей

Перевага онлайн позики 24/7, серед іншого, полягає в тому, що гроші моментально надходять на карту після схвалення заявки. На ділі від моменту направлення прохання про надання позики до можливості користуватися грошима проходить близько 30 хвилин і навіть менше. Це дає змогу вдатися до такого варіанту, перебуваючи безпосередньо в магазині, медичному центрі, ресторані, транспорті або навіть за містом.

Це сучасно і зручно, оскільки:

 • гроші будуть отримані у будь-який час доби без зволікання і додаткових дій у вигляді зустрічі з кур’єром;
 • сума не буде втрачена або викрадена;
 • грошима зручно розрахуватися безготівковим способом, отримавши кешбек або бонуси, якщо вони передбачені за карткою або програмою лояльності;
 • не має значення, де територіально перебуває клієнт.

Важливо пам’ятати про шахраїв і нікому не надавати реквізити своєї банківської картки, не передавати її третім особам і бути пильним під час розмов телефоном із невідомими особами, зокрема, коли вони представляються співробітниками державних органів або банку.

Несприятливі наслідки в разі невиконання боржником своїх зобов’язань

Далеко не завжди боржниками стають несумлінні люди, які з самого початку не збиралися повертати гроші. Трапитись може всяке, і навіть найпередбачливіша людина може невірно оцінити свої можливості або зіткнутися з непередбаченими обставинами.

Затримка повернення боргу завжди загрожує наслідками:

 • зіпсована кредитна історія, яка буде шлейфом тягнутися за особою 10 років;
 • збільшення суми, що підлягає поверненню;
 • звернення стягнення на майно та заробітну плату боржника;
 • оприлюднення наявності заборгованості, що негативно позначиться на репутації людини;
 • спілкування з колекторами;
 • заборона керування транспортними засобами;
 • обмеження права виїзду за кордон.

Однозначно можна стверджувати, що невиконання боргових зобов’язань призведе до негативних наслідків, у зв’язку з чим важливо не допускати подібного. Існує оптимальний вихід із ситуації, коли повернути борг неможливо, що виключає всі перераховані вище проблеми.

Чи можливо пролонгувати позику

Позику, отриману в мікрофінансовій організації можна пролонгувати. Це набагато відповідальніше, вигідніше і безпечніше, ніж пускати справу на самоплив і формувати борг. Для цього достатньо звернутися до кредитора з відповідним проханням до того, як минув термін повернення грошей. На цьому етапі потрібно надати пакет документів, що підтверджує обставини, на які посилається боржник і мотивувати своє клопотання.

До поважних причин прийнято відносити:

 • хвороба самого боржника, членів його сім’ї або близьких родичів;
 • смерть близьких людей, народження дитини;
 • втрата працездатності або втрата джерела доходу;
 • обмеження у свободі пересувань.

Якщо доводи клієнта про необхідність пролонгувати позику будуть розцінені як достовірні та обґрунтовані, йому нададуть відстрочку. Жодним чином продовження терміну повернення не позначиться на кредитній історії і не стане перешкодою отримати гроші в майбутньому.

  500+

  клієнтів на день

  30+

  партнерів

  200 тис.

  заявок опрацьовано

  Швидке оформлення, підбір і схвалення, гроші отримала день у день!

  Іванна

  Не раз доводилося користуватися, все швидко, без проблем, чудовий сервіс!

  Дмитро

  Не вистачило грошей на подарунок, довелося скористатися сервісом. Без проблем підібрав мікрокредит, усе швидко, дружина задоволена.

  Влад

  Довго шукав надійний, швидкий сервіс з підбору мікрокредитів, часто користуюся, дякую!

  Данило

  Несподівано скоротили на роботі, і терміново знадобилися гроші. Того ж дня без проблем підібрала позику і отримала гроші.

  Валерія

  Запитання-відповіді

  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

  Заповніть анкету, отримайте схвалення, виберіть кредит, отримайте гроші обраним способом.

  ЯК ПОГАСИТИ МІКРОКРЕДИТ?

  Ви можете погасити мікрокредит готівкою, платежем з банківської картки, банківським переказом.

  ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ?

  Позику Ви можете отримати на картку або готівкою після схвалення заявки.

  ЯК ПІДІБРАТИ МІКРОКРЕДИТ?

  Виберіть підходящий варіант зі списку, перейдіть на сайт МФО і дотримуйтесь інструкцій на сайті.

  ГЕОГРАФІЯ СЕРВІСУ?

  Працюємо на всій території України крім тимчасово окупованих територій.