Заповніть анкету на сайті
Дочекайтеся схвалення заявки
Отримайте гроші зручним способом
Способи отримання позики
Visa, MasterCard
Чому ми?
Ми допомагаємо з мікрокредитом навіть із поганою кредитною історією, тому 4 з 5 клієнтів повертаються до нас
Кредит без перевірок
Кредит без перевірки кредитної історії на карту видають мікрокредитні організації. Вони зуміли максимально спростити процес подання заявки на кредитування, її опрацювання та видачі грошей. У результаті через годину можна отримати переказ, навіть якщо заявку надіслано вночі або у вихідний день.
Зміст:
- За якими ознаками вибирають кредитора
- Хто може оформити мікрокредит
- Умови надання мікропозик
- Причини відмов
- Способи отримання грошей
За якими ознаками вибирають кредитора
У банку позику без перевірки кредитної історії отримати неможливо. Банківський сектор працює тільки з тими клієнтами, яким довіряє. А для цього необхідно попередньо провести перевірку фінансового та майнового стану претендента, зробити запит про стан його кредитної історії.
Кредит без перевірок оформляють МФО. В Україні працює понад 520 таких організацій. Щоб вибрати відповідного кредитора з безлічі пропонованих варіантів, варто скористатися функціоналом нашого сайту. Ми співпрацюємо з тими компаніями, які пройшли перевірку часом і пропонують найбільш вигідні умови кредитування. Алгоритм підбере потрібну кредитну програму з урахуванням встановлених параметрів. Ви можете вибрати один або кілька варіантів і подати заявку. Відповідь надійде буквально через кілька хвилин.
Щоб оцінити кредитора, зверніть увагу на якість його сайту. Продуманий дизайн та інтуїтивно зрозумілий функціонал свідчать про те, що організатори зацікавлені в клієнтах і ставляться до них із повагою. Бажано, щоб на порталі був розділ із відповідями на запитання, які відвідувачі найчастіше ставлять власникам подібних майданчиків.
На сайті можна знайти типові форми документів з пакета кредитної документації, яку підписують під час отримання кредиту. У них розписані всі нюанси співпраці з цією організацією.
Для тих, хто хоче отримати кредит без перевірки кредитної історії онлайн, також важливі:
- умови кредитування (сума, термін і ставка);
- метод нарахування відсотків;
- вимоги до позичальників;
- способи видачі грошей;
- швидкість обробки заявок;
- наявність бонусних програм і їхні правила;
- преференції і те, як ними можна скористатися;
- можливі наслідки порушення умов кредитування;
- як можна повернути борг.
Можна переглянути відгуки клієнтів та експертів, різні рейтинги. Інформація буде корисною, але до неї слід ставитися скептично, виділяючи з потоку даних головне та відсікаючи другорядне.
Хто може оформити мікрокредит
Під час формування переліку вимог, що висуваються до клієнтів, МФО проводять досить розумну політику. Практично всі існуючі обмеження встановлені виключно для того, щоб дотриматися норм, встановлених на законодавчому рівні. Клієнтом МФО може стати тільки громадянин України, який досяг повноліття, який зареєстрований в країні на постійній або тимчасовій основі. Верхня вікова межа змінюється в межах 65-80 років. Її кредитори визначають самостійно.
Під час оформлення заявки необхідний паспорт. Він має бути дійсним, тобто без зайвих записів і штампів. Паспорт слід змінювати після досягнення 20 років і 45 років, у разі зміни персональних даних. Деякі компанії просять додатково вказувати відомості про інші документи.
Мікрокредитори не вимагають пред’являти будь-які папери, що підтверджують факт наявності робочого місця або офіційного доходу. Ці відомості, так само як і інформація про наявне майно, вказуються зі слів заявника.
Під час оцінки претендента на кредитування МФО не враховують рівень його кредитного рейтингу. Для них важливіше те, як людина, якщо вона вже зверталася до конкретної організації, обслуговувала ці, раніше прийняті, зобов’язання. Деякі компанії навіть розробляють системи заохочення постійних клієнтів.
У результаті серед позичальників МФО досить багато:
- пенсіонерів;
- студентів;
- індивідуальних підприємців;
- самозайнятих;
- тих, у кого немає кредитної історії, або вона погана;
- тимчасово безробітних;
- які працюють неофіційно;
- які перебувають у декретній відпустці;
- осіб з інвалідністю.
Правове регулювання онлайн-кредитування
Діяльність компаній, що пропонують онлайн-кредити, регламентована відповідним законом і нормативними актами Нацбанку. Останній регулярно проводить аналіз діяльності мікрокредиторів, зокрема в мережі інтернет. Порушники позбавляються ліцензії, що означає фактичну заборону на кредитування населення.
Щоб не допустити надмірної закредитованості, законодавці встановили ліміт на кількість мікропозик тривалістю менше 30 діб, які можна оформити протягом 1 календарного року. Одночасно законодавці подбали про захист фінансових прав позичальників.
Умови надання мікропозик
Серед клієнтів МФО найпопулярнішими є програми, що передбачають надання до 20 000 гривень терміном до 30 діб під 0,01-2%. Валюта позики – тільки гривня.
Деякі компанії можуть видати до 50 000 грн на 1 рік. Подібні програми орієнтовані на постійних клієнтів. Новачків окремі мікрокредитори обслуговують за ставкою 0,01%. Але за такими програмами нададуть не більше 25000 гривень на термін до 20 діб.
Причини відмов
Мікрофінансові організації схвалюють майже 95% заявок на кредитування, які надходять до них. Велика частина відмов припадає на так звані технічні помилки. Усі заявки обробляються спеціальною програмою в автоматичному режимі. Це означає, що якщо вона виявить невідповідність між інформацією, зазначеною в анкеті, і відомостями, що містяться у відкритих базах даних, запит буде відхилено.
Багато проблем виникає через банальні описки та друкарські помилки. Заявники заповнюють бланки анкет самостійно й інколи пропускають якісь літери чи цифри, вводять неправильні символи. Особливо багато описок виникає тоді, коли текст набирають зі смартфона, на екран якого виводиться дрібний шрифт, що ускладнює перевірку. Також тут спрацьовує автозаміна, результат якої не завжди відповідає очікуванням. Помилки виникають через скорочення назв і слів. Щоб унеможливити відмову, важливо писати всі дані, навіть якщо вони довгі та складночитабельні, так, як вони надруковані в документах.
Є проблема із затримками під час оновлення баз даних. Тоді, наприклад, може вийти так, що в паспорті вже вказано нове місце проживання, а в офіційних джерелах ця інформація ще не пройшла. Для робота це привід відхилити запит.
Заявки відхиляють через невідповідність заявника вимогам, встановленим МФО і законом. Відмови приходять усім неповнолітнім користувачам та іноземцям, людям, чиї паспорти прострочені. Аналогічну відповідь отримають ті, хто старше певного віку, а також ті, хто не задовольняє вимогам щодо наявності постійної реєстрації. У кредиті відмовлять тим, хто вийшов за вищевказані ліміти за кількістю позик протягом певного періоду часу.
Ще один неприємний момент – мораторій на повторні звернення. З одного боку, отримавши відмову, користувач має право надіслати новий запит у ту саму МФО. З іншого, у кожної компанії встановлено свої ліміти. Хтось готовий розглянути повторну заявку вже через 1 добу після попереднього звернення, в інших заборона встановлюється на 1,5 місяця. Відповідно, якщо запит надійде в період дії мораторію, відповідь на нього буде негативною.
Як самостійно вирахувати платіж за мікропозикою
При мікрокредитуванні в межах 30 днів нараховують прості відсотки. Їх розрахунок проводиться за такою схемою:
ПЛАТІЖ = КРЕДИТ + КРЕДИТ х ТЕРМІН х (СТАВКА / 100%), де:
КРЕДИТ – отримана за договором сума;
ТЕРМІН – тривалість кредитування в днях;
СТАВКА – денна ставка відсотка. Для розрахунків її приводять до вигляду десяткового дробу шляхом ділення на 100%.
Припустимо, що видано 9000 гривень на 12 днів під 0,6% на день. Тоді розрахунок виглядатиме так:
9000 + 9000 х 12 х (0,6% / 100%) = 9648 гривень.
Аналогічні обчислення можна зробити на онлайн-калькуляторах, які є на сайтах усіх МФО.
Способи отримання грошей
Видача готівки сьогодні практично не практикується, адже це незручно. Готівку видають тільки на території кредитної організації або її партнерів (у магазинах, точках продажу, терміналах, банках). Отже, одержувачу необхідно відвідати один із таких офісів з урахуванням часу його роботи. Можливо, потрібно буде дочекатися касира, витратити час на очікування проведення операції і тільки після цього отримати гроші. При особистому зверненні необхідно пред’являти паспорт.
Безготівкові перекази зручніші та проходять швидше. Таку транзакцію, оскільки вона оформляється в автоматичному режимі, проводять і в нічний час, і у свята. Кошти надходять протягом кількох хвилин, але через особливості влаштування банківської системи можливі затримки протягом 1-3 днів. Перекази здійснюються на картки платіжних систем VISA, MasterCard.
Відповідальність позичальника за порушення умов кредитування
Наслідки порушення умов кредитування прописані в окремому пункті кредитного договору. Як мінімум порушнику загрожують пені. Найчастіше до них додаються штрафи. Усі нарахування починаються в день, наступний після контрольної дати.
Одночасно починається робота безпосередньо з боржником. Для початку йому напишуть СМС-повідомлення, можливо, електронного листа. Через якийсь час відбудеться телефонна розмова з представником відділу по роботі з простроченою заборгованістю. На цьому етапі можна домовитися про пару днів відстрочки, але це ніяк не вплине на застосування штрафних санкцій.
Якщо боржник не погасить борг найближчим часом, менеджмент вирішуватиме долю його кредитного договору. Найприйнятнішим варіантом є звернення до суду. Але кожен кредитор самостійно вирішує, як вчинити в тому чи іншому випадку. Зазвичай до суду звертаються за умови, що існує реальна можливість отримати з неплатника всі належні виплати. Таке можливо, якщо у людини є офіційний дохід (заробіток, пенсія, стипендія) або ліквідне майно, що відповідає величині боргу (автомобіль, акції).
Має значення і місце проживання боржника. Адже для участі в судових засіданнях необхідний представник. Спочатку його послуги оплачуватиме позивач, тобто кредитор. І тільки за фактом виграшу справи ці витрати має компенсувати відповідач (позичальник). Отже, оцінюючи перспективи судових розглядів, слід враховувати й те, чи зможе в реальності боржник сплатити і цю частину заборгованості.
У судах справи щодо боржників розглядаються швидко. З моменту утворення прострочення до винесення рішення проходить буквально 1-2 місяці. За наявності кредитного договору, зокрема підписаного дистанційно за допомогою одноразових кодів з автоматично сформованих СМС-повідомлень, у переважній більшості випадків рішення ухвалюють на користь позивача, тобто кредитора.
Якщо менеджмент МФО вважатиме борг безперспективним, його продадуть колекторському агентству. Право на укладення такої угоди закріплено в кредитному договорі. Колектори викуповують борг з істотним дисконтом. Однак вони мають право вимагати від боржника виплат у повному обсязі, включно з усіма нарахованими за цей час відсотками, пені та штрафами.
Повноваження колекторських агентств серйозно обмежені спеціальним законом. Однак їхні співробітники, як і раніше, застосовують специфічні методики, не зважають на такі поняття, як особистий простір, недоторканність приватного життя і нерозголошення відомостей, зокрема й про фінансовий стан клієнта. Колектори надають перевагу особистому спілкуванню з боржником і навіть з його найближчим оточенням. При цьому турбувати будь-кого, крім клієнта, їм заборонено законом. Менеджери телефонують у робочий і вечірній час, організовують зустрічі з неплатниками, зокрема без попереднього повідомлення.
Колектори працюють дуже прискіпливо й активно. Для захисту своїх прав деякі боржники змушені звертатися зі скаргами до НБУ і з заявами про переслідування в поліцію.
Продовження терміну дії кредитного договору
Існує цілком законний спосіб продовжити термін кредитування й уникнути неприємних наслідків. Він називається пролонгація. Цю послугу надають на підставі заяви. Заявку слід подати за 2-3 дні до розрахункової дати. Якщо звернутися пізніше, у послузі відмовлять, адже вже почнеться прострочення, і запустяться каральні механізми.
Пролонгація зручна тим, що дозволяє зберегти початкові умови кредитування, а також рівень фінансового рейтингу в базі БКІ та у внутрішньому реєстрі МФО. Останнє важливо для тих, хто регулярно користується послугами мікрокредиторів, адже постійні клієнти з гарною репутацією можуть отримувати більші суми під менший відсоток. Також завдяки пролонгації можна уникнути штрафних санкцій.
Звернення складають у вільній формі та надсилають на електронну пошту кредитної організації. Можливо, її менеджери попросять вказати або навіть підтвердити документально причину для відстрочки. Останню вимогу частіше висувають ті МФО, у яких такої послуги як пролонгація немає. Є організації, які підключають її автоматично наступного дня після настання розрахункової дати.
Опція може бути платною. Якщо вона запускається автоматично, комісію просто спишуть з рахунку клієнта. Відповідні дозвільні документи на подібні дії оформляються ще на етапі отримання кредиту. Пролонгацію нададуть за умови, що сплачено всі нараховані відсотки та зазначену комісію.
Згідно із законом тривалість пролонгації не повинна перевищувати строку кредитування. За 1 договором допускається не більше 5 продовжень. Однак мікрокредитори мають право зменшити ці ліміти як за кількістю, так і за тривалістю.
500+
клієнтів на день
30+
партнерів
200 тис.
заявок опрацьовано
Запитання-відповіді
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Заповніть анкету, отримайте схвалення, виберіть кредит, отримайте гроші обраним способом.
ЯК ПОГАСИТИ МІКРОКРЕДИТ?
Ви можете погасити мікрокредит готівкою, платежем з банківської картки, банківським переказом.
ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ?
Позику Ви можете отримати на картку або готівкою після схвалення заявки.
ЯК ПІДІБРАТИ МІКРОКРЕДИТ?
Виберіть підходящий варіант зі списку, перейдіть на сайт МФО і дотримуйтесь інструкцій на сайті.
ГЕОГРАФІЯ СЕРВІСУ?
Працюємо на всій території України крім тимчасово окупованих територій.