Перша позика
під 0.01%

Без прихованих комісій та платежів

Сума позики:

Заповніть анкету на сайті

01

Дочекайтеся схвалення заявки

02

Отримайте гроші зручним способом

03

Способи отримання позики

Visa, MasterCard

Чому ми?

Ми допомагаємо з мікрокредитом навіть із поганою кредитною історією, тому 4 з 5 клієнтів повертаються до нас

Ваші дані надійно захищені й ніколи не підуть третім особам без вашої згоди
Ми не передзвонюємо та не вимагаємо фото з паспортом — достатньо анкети
Не перевіряємо вашу кредитну історію — працюємо на довірі

Кредит без відмови

Рано чи пізно кожна людина може зіткнутися з необхідністю взяти грошей у борг – щоб оплатити незаплановану пломбу в стоматології, відремонтувати душова кабіна, яка протекла, купити новий холодильник. І добре, якщо в людини є родичі або друзі, готові виручити в будь-який момент. Або якщо в неї хороша кредитна історія і вона може будь-якої миті звернутися до банку й очікувати, що їй у найкоротші терміни схвалять кредит і видадуть гроші в потрібному обсязі. Але так буває не завжди.

Є кілька ситуацій, коли варто очікувати відмови в кредиті:

 • погана кредитна історія. Якщо ви в минулому вже брали позики і допускали прострочення, а тим більше, якщо у вас на момент спроби взяти новий кредит є все ще активні прострочення, очікувати, що вам схвалять нову позику, в більшості випадків, безглуздо;
 • невідповідність вимогам банку. Багато банків дотримуються досить суворої політики щодо позичальників. Кредити готові видавати клієнтам віком від 23 до 55 років, з постійною пропискою в місті присутності банку, з постійною роботою, окладом не менш як певна сума тощо. Необхідно зібрати величезну кількість довідок, документів, що доводять платоспроможність клієнта, і якщо якоїсь із потрібних довідок не буде, шанси отримати кредит різко зменшуються;
 • невисокий дохід. Сюди ж можна віднести нестабільний і неофіційний дохід. Ще банки дуже неохоче видають позики ІП і самозайнятим. Тому якщо ви працюєте самі на себе, розраховувати, що банк видасть вам кредит на вигідних умовах, не варто – дуже ймовірно, що навіть якщо позику схвалять, то сума буде невеликою, а процентна ставка, навпаки, високою.

Що робити, якщо якийсь із перелічених пунктів тим чи іншим чином стосується вас? Один зі способів отримати потрібну суму грошей – звернутися в МФО. Мікрофінансові організації традиційно більш лояльні до позичальників – вони не завжди перевіряють кредитну історію потенційного клієнта, вони не вимагають довідок про зарплату, поручителів і застав, вони легко і швидко видають кредити фрілансерам, індивідуальним підприємцям.

Зміст:

 1. МФО: хто може отримати мікропозику
 2. Як оформити позику
 3. Що варто знати під час звернення до МФО
 4. Як вибрати МФО

МФО: хто може отримати мікропозику

Мікрофінансові організації – кредитори, які спеціалізуються на видачі фізичним особам короткострокових грошових позик на термін від кількох днів до кількох тижнів. Відсотки за користування мікропозиками нараховуються щодня, при цьому взяти такий кредит може практично будь-який повнолітній громадянин України. Вимоги до своїх позичальників МФО висувають досить лояльні:

 • вік. Як правило, гроші видаються всім клієнтам, які вже відзначили своє повноліття. Верхня вікова планка встановлюється конкретною МФО – одні компанії готові видавати гроші клієнтам, наприклад, до 55 років, тоді як інші прекрасно сприймають пенсіонерів як клієнтів. І компаній, що видають мікропозики людям за 50, з кожним роком стає все більше;
 • прописка. Прописка в конкретному місті зазвичай не потрібна, у всякому разі, якщо йдеться про отримання кредиту через інтернет. Достатньо бути громадянином України, а в якому саме населеному пункті ви прописані, значення не має – мікропозики легко отримують як жителі мегаполісів, так і жителі невеликих сіл, селищ;
 • доходи. На відміну від банків мікрофінансові організації не вимагають довідок і поручительств. Однак, звертаючись до якоїсь МФО вперше і заповнюючи анкету, ви обов’язково зіткнетеся з питаннями з приводу ваших доходів. Не варто переживати, якщо у вас неофіційна заробітна плата або ви самозайнятий – мікрофінансові організації на ці моменти особливо пильної уваги не звертають. Якщо ви здаєте в оренду квартиру або маєте додатковий дохід, рекомендуємо це також вказати – так у вас буде більше шансів на схвалення великої суми позики.

Власне, це все нехитрі вимоги, відповідаючи яким ви цілком можете розраховувати на кредит без відмови в тій чи іншій МФО.

Як оформити позику

Одна з безперечних переваг мікрокредитів – той факт, що МФО пропонують своїм клієнтам високий рівень сервісу. Ви можете отримати кредит без відмови на карту в будь-який час дня і ночі, не докладаючи до цього практично ніяких зусиль. Як проходить процес отримання позики? Якщо в конкретну МФО ви звертаєтеся вперше, необхідно:

 • зайти на сайт обраної МФО і визначитися з сумою, яку хочете взяти в кредит. Рекомендуємо одразу скористатися допомогою онлайн-калькулятора, який є на будь-якому сайті мікрофінансових компаній: ви встановлюєте перший бігунок на сумі, яку плануєте взяти, а другий – на даті, через яку готові повернути гроші. Калькулятор розрахує для вас ту суму, яку ви повинні будете повернути. Врахуйте також, що деякі МФО включають у суму позики також страховку – ці гроші ви на руки не отримаєте, але на них також нараховуватимуться відсотки (про це трохи пізніше). Також багато мікрофінансових компаній готові запропонувати своїм новим клієнтам першу позику без відсотків – ви віддасте рівно ту суму, яку взяли. У будь-якому разі перед тим, як подавати заявку на мікрокредит, важливо оцінити, яку суму і через який термін вам потрібно буде віддати: продумайте, чи зможете ви до зазначеної дати знайти гроші, і якщо ні, від оформлення кредиту краще відмовитися, оскільки в разі прострочення, окрім відсотків, на суму боргу також нараховуватимуться штрафні пені. Та й кредитна історія в такому разі сильно постраждає;
 • заповнити анкету. Ви визначилися з потрібною сумою і точно розумієте, що зможете повернути кредит вчасно, тепер можна приступати до наступного кроку – до заповнення анкети. Хороша новина в тому, що МФО не вимагатиме від вас великого списку документів, як правило, мікрокредит можна оформити за одним або двома документами, наприклад, паспортом. Якщо ви оформляєте кредит через інтернет, достатньо буде сфотографувати документ або зробити скан. Також вам доведеться відповісти на запитання анкети – прописати ваші особисті дані, відповісти на запитання про сім’ю, про власність, про дохід. Здебільшого перевіркою МФО себе не обтяжують, але вибіркові анкети можуть перевіряти, і в разі, якщо в анкеті ви вказали невірну інформацію, розраховувати на позику без відмови не доведеться – у грошах вам відмовлять. Тому не варто лукавити в анкеті, давати невірну інформацію про себе, це шлях в нікуди. Навіщо ризикувати, якщо вимоги до позичальників настільки лояльні, що навіть за неофіційного доходу є можливість оформити кредит?
 • оформлення, підписання договору. Після заповнення анкети з вами зв’яжеться менеджер кредитора, щоб уточнити якісь моменти, проговорити ще раз відповіді на анкетні запитання, переконатися, що ви розумієте, що берете гроші в кредит і плануєте їх віддати через певний час із нарахованими відсотками. Іноді якісь питання в анкеті можуть викликати труднощі, у такому разі з менеджером ви зможете обговорити, як краще відповісти, що підвищить ваші шанси на схвалення. Після бесіди з менеджером, якщо все добре, вам прийде повідомлення, що ваша заявка на мікропозику схвалена – якщо ви все ще маєте намір узяти кредит, вам потрібно надіслати у відповідь СМС з кодовим словом або цифрою, це повідомлення буде вважатися вашим цифровим підписом на договорі кредитування. Після того, як ви надішлете СМС, вам на картку буде надіслано гроші. Зверніть увагу, що не всі картки підтримують миттєві перекази, у деяких випадках гроші можуть іти два-три робочі дні – за ці дні, незважаючи на те, що ви гроші ще не отримали на руки, вам теж доведеться платити відсотки. Тому перед тим, як підтверджувати заявку на переказ грошей на певну картку, переконайтеся, що ваша картка підтримує моментальні платежі.

Якщо ж кредит у конкретній МФО ви оформляєте вже не вперше, процес буде значно простішим та коротшим – просто обираєте суму та бажаний термін, надсилаєте заявку, підтверджуєте своє рішення СМС-відповіддю у відповідь, і все, гроші надходять вам на картку. Як правило, на оформлення позики в МФО вдруге і далі потрібно всього кілька хвилин.

Що варто знати під час звернення до МФО

Ви вже знаєте, що для отримання мікропозики достатньо бути повнолітнім громадянином України, який має дохід. Тепер варто вивчити інформацію про те, на що кожен позичальник може розраховувати, звертаючись до мікрофінансової організації. Якщо ви хочете, щоб ваш досвід спілкування з кредиторами був позитивним, необхідно чітко розуміти, які зобов’язання ви на себе берете разом з мікрокредитом.

Мікропозики хороші тим, що можна взяти кредит без відмови, не витрачаючи багато часу і сил – гроші МФО дають практично всім, не вимагають довідок і поручителів. При цьому гроші перераховуються практично одразу – не потрібно, як у банках, чекати схвалення кілька днів: подали заявку, за 15 хвилин гроші на картці.

Але є й моменти, до яких слід бути готовими:

 • висока процентна ставка. Мікрофінансові організації сильно ризикують, видаючи гроші практично всім, хто звернувся. Свої ризики кредитори перекривають високими процентними ставками;
 • невеликі суми. Якщо вам потрібен кредит у кілька мільйонів, МФО – абсолютно невідповідний варіант. Тут ви можете перехопити кілька тисяч гривень до зарплати. Що частіше ви берете в конкретного кредитора позики, то на більшу суму кредиту зможете розраховувати, зрозуміло, за умови, що всі минулі ви погашаєте в повному обсязі і без проблем;
 • невеликий термін кредитування. Як правило, мікрокредити оформляють на термін від кількох днів до кількох тижнів. Це оптимальний варіант, якщо вам потрібно перехопити кілька тисяч до зарплати. Якщо ж повернення кредиту ви хочете розтягнути на кілька місяців, краще звернутися в банк – навіть якщо мікрофінансова компанія надасть вам позику на два-три місяці, варто заздалегідь порахувати, скільки грошей ви переплатите за відсотковою ставкою, і визначити, чи готові ви до таких переплат.

Як видно, мікрокредитування – сфера, в якій є і переваги для позичальника, і певні мінуси. Але якщо чітко розуміти, що являють собою мікрокредити, якщо правильно обирати кредитора та відповідально ставитися до взятих на себе фінансових зобов’язань, то мікропозики можуть бути ефективним фінансовим інструментом, що дасть змогу вийти з найменшими втратами зі складних ситуацій.

Як вибрати МФО

Сьогодні в Україні працює понад 500 мікрофінансових організацій. Здається, що вибирати є з чого. Однак не все так просто – далеко не всі кредитори прагнуть запропонувати потенційним позичальникам вигідні умови кредитування: хтось працює тільки офлайн, хтось пред’являє до клієнтів суворі вимоги і розраховувати на кредит без відмови онлайн не доводиться, хтось використовує хитрі схеми з прихованими комісіями платежами тощо. Якщо не хочете розчаруватися в мікрокредитуванні, рекомендуємо вам витратити трохи часу на порівняння різних мікрофінансових організацій і вибір найкращої. На що звернути увагу:

 1. На репутацію кредитора. Краще обирати компанії, які вже давно працюють на ринку мікрокредитування і мають велику кількість відгуків. Також зверніть увагу на те, що у компанії має бути ліцензія НБУ – це гарантує, що кредитор дотримуватиметься вимог законодавства, піклуватиметься про свою репутацію, пропонуватиме клієнту оптимальні умови співпраці.
 2. На суму, яку кредитор готовий дати, і на термін кредиту. Варто розуміти, що якщо в конкретну МФО ви звертаєтеся вперше, то не варто розраховувати, що кредитор дасть вам велику суму. Як правило, перші позики невеликі і короткочасні.
 3. На вимоги, які кредитор висуває до позичальників. Загалом, як ми вже не раз писали, вимоги досить лояльні. Але у кожної МФО можуть бути свої правила: хтось не працює зі студентами, хтось не розглядає як клієнтів пенсіонерів, комусь потрібно три документи. Варіантів маса. Хороша новина в тому, що за будь-яких вступних даних ви зможете знайти кредитора, який погодиться вам видати мікропозику – головне, тверезо оцінити власну привабливість як позичальника і вже виходячи з цих даних шукати підходящий варіант.
 4. На додаткові послуги, опції. Висока конкуренція серед мікрофінансових компаній змушує МФО придумувати для потенційних клієнтів акції, пропонувати знижки. Так, сьогодні багато компаній пропонують клієнтам першу позику взяти без відсотків – клієнт отримує можливість узяти гроші в кредит, не переплачуючи нічого зайвого, а кредитор постає перед позичальником у вигідному світлі й отримує, цілком імовірно, вірного клієнта: якщо позичальникові знову знадобляться гроші, він, з великою ймовірністю, звернеться вже до перевіреного кредитора. Серед інших додаткових послуг можна виділити можливість пролонгації – якщо ви розумієте в якийсь момент, що не можете виплатити вчасно свій борг, можна скористатися цією опцією, оплатити тільки відсотки за кредитом, і отримаєте ще тиждень-два на те, щоб знайти гроші на погашення позики. Але не варто надто зловживати цією опцією, тому що відсотки за кредити все також будуть нараховуватися щодня. Крім того, у деяких МФО функція пролонгації платна.

Варто витратити на порівняння умов трохи часу, щоб у результаті бути впевненим – ви вибрали МФО з найвигіднішими умовами співпраці.

На нашому сайті представлений список надійних, перевірених мікрофінансових організацій. Щоб процес порівняння і вибору був для вас максимально комфортним і швидким, у картку кожної МФО ми додали основну інформацію – про процентну ставку, мінімальну і максимальну суму, про терміни кредитування, наявність акцій і додаткових послуг. Якщо якась компанія вас зацікавила, просто переходьте на офіційний сайт і вивчайте умови кредитування більш детально.

Не забудьте додати наш сайт до закладок вашого браузера, щоб завжди мати під рукою список МФО з найкращими умовами – ми регулярно оновлюємо рейтинг, тому у вас завжди буде актуальна інформація.

  500+

  клієнтів на день

  30+

  партнерів

  200 тис.

  заявок опрацьовано

  Швидке оформлення, підбір і схвалення, гроші отримала день у день!

  Іванна

  Не раз доводилося користуватися, все швидко, без проблем, чудовий сервіс!

  Дмитро

  Не вистачило грошей на подарунок, довелося скористатися сервісом. Без проблем підібрав мікрокредит, усе швидко, дружина задоволена.

  Влад

  Довго шукав надійний, швидкий сервіс з підбору мікрокредитів, часто користуюся, дякую!

  Данило

  Несподівано скоротили на роботі, і терміново знадобилися гроші. Того ж дня без проблем підібрала позику і отримала гроші.

  Валерія

  Запитання-відповіді

  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

  Заповніть анкету, отримайте схвалення, виберіть кредит, отримайте гроші обраним способом.

  ЯК ПОГАСИТИ МІКРОКРЕДИТ?

  Ви можете погасити мікрокредит готівкою, платежем з банківської картки, банківським переказом.

  ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ?

  Позику Ви можете отримати на картку або готівкою після схвалення заявки.

  ЯК ПІДІБРАТИ МІКРОКРЕДИТ?

  Виберіть підходящий варіант зі списку, перейдіть на сайт МФО і дотримуйтесь інструкцій на сайті.

  ГЕОГРАФІЯ СЕРВІСУ?

  Працюємо на всій території України крім тимчасово окупованих територій.